راهنمای انتخاب فرش

از آنجایی که اوضاع اقتصادی به گونه‌ای نیست که به راحتی بتوان بعد از مدت کوتاهی خرید مجدد انجام داد و البته انتخاب فرش به عنوان یک عنصر کلیدی دکوراسیون منزل کار آسانی نیست، ما به عنوان فروشگاهی جامع وظیفه داریم تا در این راه به شما کمک کنیم.

مشاور هوشمند فرشستان به شما کمک می‌کند تا از بین هزاران طرح و نقشه که هرکدام به تنهایی، زیبایی و کیفیت خاص خود را دارند، انتخاب خود را محدودتر کرده، خرید خود را سریع‌تر و با اطمینان خاطر بیشتر انجام دهید.


اما چطور می‌توان با مشاور هوشمد فرشستان کارکرد؟

- از منوی وبسایت، گزینه مشاوره هوشمند را انتخاب کنید.
- مشابه مثال، شماره موبایل خود را در کادر وارد کنید و سپس روی ( مرحله بعد) کلیک کنید.
- کد چهار رقمی از شماره 1000596446 برای شما ارسال می‌شود.
- کد را در کادر مربوطه وارد کنید و سپس روی (مرحله بعد) کلیک کنید.
- تراکم (های) عرضی (شانه) فرش را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کنید. اگر در این زمینه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، صفحه "منظور از شانه در فرش ماشینی چیه؟" را مطالعه کنید. روی (مرحله بعد) کلیک کنید.
- نسبت به بودجه خود، یکی از گزینه‌های (مقرون به صرفه) یا (همه قیمت‌ها) را انتخاب کرده و روی (مرحله بعد) کلیک کنید.
- نوع رنگ‌بندی و همچنین رنگ (های) زمینه فرش را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کرده و روی ( مرحله بعد) کلیک کنید.
- طرح فرش را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کرده و روی (مرحله بعد) کلیک کنید. اگر دوست دارید در مورد فرش خلوت یا فرش شلوغ، بیشتر بدانید روی لینک‌های موجود در همین خط کلیک کنید.
- یک یا چند مورد از اندازه‌های استاندارد و رایج فرش را انتخاب کرده و با کلیک روی ( مشاهده نتایج) از بین فرش‌هایی که مطابق سلیقه شماست، انتخاب خود را انجام دهید. شروع مشاورهشروع مشاورهشروع مشاوره

شاید برایتان جالب باشد