ارسال رایگان

FREE DELEVERY

ارسال رایگان تا درب منزل

همیشه رضایت مشتری برای مجموعه فرشستان اهمیت داشته و تمام سعی خود را می‌کند تا میزان این رضایت، روز به روز افزایش یابد. از همین‌رو فرشستان، فرش خریداری شده را به صورت رایگان به هر نقطه از کشورحمل کرده و تحویل شما مشتری عزیز و گرامی می‌دهد.

این مجموعه علاوه بر همکاری با پست و تیپاکس، با قریب به 300 باربری در سراسر کشور همکاری کرده و سعی دارد تا فرش خریداری شده توسط مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن به دست وی برسد. اما در این میان یک‌سری نکات وجود دارد که توجه به آن‌ها خالی از لطف نیست.

• تمامی سفارشات، بدون توجه به مبلغ سفارش، شامل ارسال رایگان می‌شوند.

• در صورتی که فرش انتخاب‌شده در انبار موجود باشد و نیاز به بافت نداشته باشد، حداکثر زمان رسیدن فرش به دست شما در محدوده شهرستان کاشان 1 روز، در استان‌های قم، اصفهان و تهران 2 روز و بقیه استان‌های ایران بسته به مسافت و نحوه ارسال، حداکثر 3 هفته می‌باشد.

• مجموعه‌ی ما فرش شما را به دورترین نقاط و صعب‌العبورترین روستاهای ایران هم ارسال می‌کند.

• در برخی مناطق، سفارشات به صورت گروهی و در زمان کمتری ارسال می‌شوند

• بعد از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در مورد زمان آماده سازی ، زمان ارسال و نحوه ارسال با شما صحبت کرده و بسته به شرایط شما، نسبت به سریع‌ترین زمان آماده سازی و ارسال اقدام می‌کنند.

• در روزهای شلوغ سال ( مثل روزهای نزدیک عید نوروز) که حجم سفارشات افزایش می‌یابد، احتمال افزایش زمان آماده‌سازی و ارسال هم وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم ثبت سفارشات خود را به این روزها موکول نکنید.

• به زودی در هر شهر ایران، اقدام به جذب نماینده خواهیم کرد و همین امر باعث کاهش زمان خرید شما خواهد شد.

شما هم می‌توانید نماینده فرشستان در شهر و منطقه خود باشید. کافی است با دفتر مرکزی تماس بگیرید. و... به عنوان سخن آخر؛ کارشناسان ما از زمان ثبت سفارش تا پهن‌شدن فرش در منزل شما، همراهتان خواهند بود و تمام تلاش خود را می‌کنند که حس خوب خرید فرش از مرکز فرش ایران؛ کاشان به شما منتقل شود.