قیمت مناسب

GOOD PRICE

کیفیت ایده آل به قیمت مناسب

اوضاع اقتصادی امروز باعث می‌شود تا قبل از خرید هر کالایی از جمله فرش به قیمت‌های آن توجه کنیم. از آنجایی که فرش جز جدانشدنی هرخانه‌ای بوده و می‌توان گفت خانه‌ی بدون فرش خانه نیست، قیمت و کیفیت آن مهم است. اما باید به قیمت‌های بالای بازار دقت کرد تا وقتی نشود که خدایی ناکرده هر آشنایی با شما برخورد کرد و قیمت فرش را جویا شد به شما توصیه کند که اگر از فلان مجموعه خرید داشتید، قیمت‌های مناسب‌تری داشتند.

عوامل زیادی در این قیمت‌گذاری تاثیر دارد که از آن جمله می‌توان به هزینه‌های حمل‌و‌نقل، برند، نیروی انسانی و... اشاره کرد. اما مهم‌ترین عامل در افزایش یا کاهش قیمت فرش، نوع مواد اولیه به کاربرده شده در آن است. شاید با خود بگویید که مسلم است وقتی کیفیت مواد اولیه بالا باشد، قیمت محصول تولیدی هم بیشتر می‌شود. اما نسبت قیمت به کیفیت هم مهم است. امری که در مجموعه فرشستان به آن توجه شده و فرش‌هایی از تولیدات کارخانجات فرش کاشان و آران‌و‌بیدگل گلچین می‌شوند که بهترین مواد اولیه در آن‌ها به کار برده شده و نسبت به گرما و حرارت مقاوم بوده و سال‌های سال مهمان خانه‌های شما هستند و به راحتی نمی‌توانید از آن‌ها دل بکنید.

کلام آخر اینکه قطعاً قیمت‌های ارائه شده در این مجموعه از فروشگاه‌های تهران مناسب‌تر بوده، ضمن اینکه دردسرها و هزینه‌های خرید حضوری را به شما تحمیل نخواهد کرد.

اگر قبلاً از مجموعه ما خرید داشتید، خوشحال می‌شویم اگر در مورد قیمت‌ها نظر، انتقاد یا پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید.

فرش با قیمت مناسب